Johnsonled Arge

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda tecrübeli çalışanlardan oluşan Ar- Ge departmanımız , hem mevcut müşteri istekleri doğrultusunda hem de sektörel yenilikleri dikkate alarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

 

Üst kalite malzemeler kullanarak bilinçli üretim gerçekleştirmekteyiz.

Tasarladığımız tüm ürünler ileri mühendislik çalışmaları sonucunda ve gerekli ömür testleri gerçekleştirilerek dayanıklılık süreleri ortaya çıkarılmaktadır.
Bu testler, 4 mevsim şartlarına uygunluğu, Yoğun Hava muhalefetine maruz kalmış nedenler, Yüksek sıcaklık baskısı altındaki şartlarda değerlendirilerek oluşturulmaktadır.

-30C ile 60C aralığında en iyi performans ile görevini yerine getirmektedir.

Rutubet, Nem, Buhar, Opsiyonel olan ürünlerimizde ise Kimyasal Gaz içeren ortamlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzeme ve komponentler, Dünya genelinde kalitesini ispatlamış, kalite yönünden tercih edilen markalardan oluşturulmaktadır. Bu nedenle, ürünlerimiz muadil ürünlere göre daha uzun ömürlü ve olumsuzluklara karşı ileri seviyede dayanıklılık göstermektedir.

Bu nedenle Sadece LED ürünün değil, ürün içerisindeki diğer komponentlerinde LED gibi ömürleri ve kalite oranları vardır. Bu ömürler üretici firmaların testleri doğrultusunda karşılıklı olarak değerlendirilmiş ve eş değer ömürlerle bir araya getirilerek hayata geçirilmiştir.

Sonuç olarak,

Doğru malzemeyi kullanmamız iade ve arıza oranını ortadan kaldırmakta ve Teknik servise ihtiyacı minimize etmektedir.

Tüm ürünlerimizde Tüketicinin arıza veya Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunda tek muhatabı biziz, bu durumdan memnunluk duyarız.

nanolumens_technology

Web Tasarım Mizemedia