Johnsonled Garanti

Ürünlerimizin tamamı 3 Yıl yenisi ile değiştirme garantilidir. Genel kullanım ömrü ortalama 20 Yıl dır.

 

Üst 13847682_lkalite malzemeler kullanarak bilinçli üretim gerçekleştirmekteyiz.

Tasarladığımız tüm ürünler ileri mühendislik çalışmaları sonucunda ve gerekli ömür testleri gerçekleştirilerek dayanıklılık süreleri ortaya çıkmıştır.
Bu testler, 4 mevsim şartlarına uygunluğu, Yoğun Hava muhalefetine maruz kalmış nedenler, Yüksek sıcaklık baskısı altındaki şartlarda değerlendirilmiştir.

-30C ile 60C aralığında tam performans ile görevini yerine getirmektedir.

Rutubet, Nem, Buhar ve Kimyasal Gaz içeren ortamlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzeme ve komponentler, Dünya genelinde kalitesini ispatlamış kalite yönünden tercih edilen markalardır. Bu nedenle, ürünlerimiz muadil ürünlere göre daha uzun ömürlü ve olumsuzluklara karşı dayanıklıdır.

Bu nedenle Sadece LED ürünün değil, ürün içerisindeki diğer komponentlerinde LED gibi ömürleri ve kalite oranları vardır. Bu ömürler üretici firmaların testleri doğrultusunda karşılıklı olarak değerlendirilmiş ve eş değer ömürlerle bir araya getirilerek hayata geçirilmiştir.

Örnek olarak,
Fabrikadan yeni çıkmış 0 km bir arabaya, Eski ve yıpranmış bir Lastik takılması gibi…

Sonuç olarak,
Doğru malzemeyi kullanmamız iade ve arıza oranını ortadan kaldırmakta ve Teknik servise ihtiyacı minimize etmektedir.

Kaldı ki, Tüm ürünlerimizde Tüketicinin arıza veya Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunda tek muhatabı biziz, bundan da memnunluk duyarız. Yeterli derecede cevap verebilecek alt yapımız mevcuttur. Ürünlerimizde üst kalite malzemeler kullanıldığı için ürünün tamamının da ortalama 20-25 yıl gibi bir kullanım, ömrüne sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Web Tasarım Mizemedia