Hakkımızda

company_vision11

 

Elektronik sanayi tecrübesi ile 25 yılı aşkın bir süredir muhtelif LED Aydınlatma ürünleri ile Türkiye’nin lider üreticisidir.

JOHNSON, Endüstriyel, Sanayi ve Mimari uygulamaları için LED aydınlatma ürünleri konusunda uzmanlamış ve son teknolojiyi ürün geliştirme programı (UGP) yardımı ile sürekli uygulamaktadır.

 

Sadece en yüksek kaliteli bileşenler kullanılarak TURKIYE’de üretimini gerçekletirdiğimiz tüm ürünlerimiz, güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarının öne çıktığı endüstriyel ve mimari uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Enerji tasarrufunun yanında, bulunduğu ortamların elverişsiz olması sebebi ile bakımı zor veya imkansız aydınlatma uygulamalarında kullanıcılara ideal kullanım alanları sunar.

 

Ürünlerimizin, her bileşeni dikkatle en güvenilir performansın sağlanması için tasarlanmıştır. Driverless Switching teknolojisi sayesinde kullanıcılara benzersiz avantajlar sunmaktadır.

Elektronik ve Mekanik alt yapısı ile entegre olan malzeme kalitesi sebebi ile bakıma ihtiyaç duymadan uzun yıllar kullanım olanağı sağlar. Her bakımdan 4 mevsim ve ağır hava şartları göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kıtalar arası Kara, Deniz, Hava ve Demir yolu ulaşımda kalitesi sebebi ile ön plana çıkmaktadır.

 

Johnson Endüstriyel ve Mimari LED aydınlatma ürünleri 3 yıl süresince garantimiz altındadır.

Web Tasarım Mizemedia